Сторінка фізінструктора

Відеопрезентація фізкультурно оздоровчої роботи в ДНЗ-ЦРД №27 "Орлятко"

Повноцінність життя дитини передусім залежить від стану здоров’я та рівня фізичного розвитку. Тож наше головне завдання – виховувати дітей здоровими, з перших років життя, забезпечувати належні умови для їхнього особистісного становлення.

Щоб зберегти здоров’я дитини нам потрібно разом з батьками приділяти цьому питанню велику увагу, а саме: формувати культурно – гігієнічні навички, навички самообслуговування, вміння запобігати шкідливим та небезпечним діям.

Для збереження та зміцнення здоров’я дітей з раннього віку необхідно розв’язати такі завдання:

1.      Створювати умови для охорони та зміцнення здоров’я дітей.

2.      Формувати у дітей потребу дотримуватися здорового способу життя.

3.      Забезпечувати повноцінній фізичний розвиток дітей шляхом інтеграції здоров’язбережувальних  технологій з різними видами дитячої діяльності

4.      Формувати первинний соціальний досвід дітей, культуру здоров’я, знання про шляхи його збереження.

5.      Визначити фізичний розвиток як пріоритет в діяльності кожного вихователя, спеціаліста та батьків.

Обов’язковим елементом  фізичного виховання дитини з раннього віку, це підвищення працездатності і су противності інфекції. Досягти цього можна шляхом загартування.

В результаті загартування підвищується стійкість організму до побічних факторів: повітря, води і сонця.

Але необхідно твердо засвоїти, що хороші результати можливі тоді, якщо заготуванням займаються і батьки та проводяться щодня.

Дотримання режимних моментів, а саме ранкової, денної та вечірньої прогулянок необхідно дотримуватись, наповнюючи їх індивідуальною роботою з фізичного виховання це рухливі ігри та пішохідні переходи. Батькам потрібно пам’ятати про охорону здоров’я дітей у вечірній час та дотримуватись режиму в домашніх умовах.

І найголовніше – руховий режим протягом дня. Його дотримання сприяє запобіганню втомлюваності та підвищенню рівня інтелектуальної діяльності.