Пам 'ятаючи минуле, «Орлятко» дивиться в майбутнє.

Повертаючись у далекі 70-іроки, пам'ять відтворює моменти, коли увідповідності з рішеннями, прийнятими у владних кабінетах тих часів, впевнено розпочалася забудова нового мікрорайону нашого міста Лівобережного. Нове місто не задовольняли дошкільні заклади на 160-200 вихованців, а тому, за експерементальним проектом, було спроектовано та побудовано один з перших на Україні дошкільний заклад на 18 вікових груп для життєдіяльності 410 дітей.
31 грудня 1976року новозбудований заклад відкрив свої двері для першої малечі Лівобережжя
У витоків історії дошкільного закладу «Орлятко» стояли:
Шапошник Анастасія Андріївна перша завідуюча.
Сириця Людмила Сергіївна - перший вихователь-методист.
Баранова Раїса Іллівна перший вихователь-методист.
Горчак Віра Іванівна завгосп закладу.
Хрипко Ніна Яківна - старша медична сестра.
Незвичні для дошкільних навчальних і закладів масштаби привертали увагу не тільки працівників дошкільних установ України, Росії, Прибалтики. Гостями дошкільного закладу були представники Болгарії, Венгрії, Франції, Кореї.
З перших років роботи пріоритетним напрямком діяльності педагогічного юлективу був пошук спільних шляхів виховання та навчання малят разом з батьками. Цосвід таких взаємин був представлений в 1987 році на ВДНТ СРСР. На базі дошкільної установи проводились всесоюзні педагогічні читання по організації роботи з батьківською громадськістю.
Серед тих хто творив історію дошкільного закладу, хто створював прекрасний дитячий світ - осередок злагоди і любові, педагоги першої хвилі:
Маричева Людмила Іванівна - музичний керівник.
Іщенко Ліна Федорівна - музичний керівник.
 Богун Валентина Миколаївна - вихователь.
Кашавкіна Тамара Андріївна - вихователь.
Бінько Тетяна Володимирівна - музичний керівник.

80 - ті роки минулого сторіччя в історії дошкільного закладу «Орлятко» визначальні. Це роки відкриття спеціалізованих груп, роки визначення профілю закладу на десятиліття. Саме в ці роки дошкільний заклад отримав кваліфікованих спеціалістів - вчителів-логопедів, фундаторів корекційно-відновлювальної направленості, педагогічної справи. Серед них:
Костенко Тамара Андріївна вчитель-логопед.
Плескач Ганна Павлівна - вчитель-логопед.
 Хейлик Лариса Василівна - вчитель-логопед.
Крючкова Антоніна Михайлівна - вчитель-логопед.
Традиції своїх попередників протягом двох десятиліть продовжують кваліфіковані вчителі-логопеди:
Сандецька Ірина Борисівна.
 Самохвалова Ніна Степанівна.
Пучкова Наталія Володимирівна.
 Гранатова Наталія Анатоліївна.
«Орлятко» став місцем педагогічного злету відомих у широкому педагогічному колі талановитих педагогів - Мунтян Вікторії Олександрівни, практичного психолога та Вишневської Лариси Віталіївни, замісника директора з позашкільної роботи ліцею Н1Т №2. «Орлятко» зростив педагогів, що є його елітою, безцінним надбанням:
Баранова Наталія Леонідівна - вихователь.
Денькович Лідія Георгіївна - вихователь.
Молнар Світлана Вікторівна - вихователь.
Щербинська Оксана Миколаївна - вихователь.
Чубенко Олена Віталіївна - музичний керівник.
У 2004 році дошкільний навчальний заклад очолила Криніна Людмила
Павлівна. Період її керівництва пов'язаний з оновленням та осучасненням
дошкільної установи. її зусиллями, працею всього колективу було створено
сучасне просторове середовище для дітей: естетичне та привабливе.
У 2009 року  дошкільний навчальний заклад очолила Мартинюк Надія Володимирівна. 2009 рік став роком зміни номеру дошкільної установи, з №79 на №27.
З 2022 року почалася нова історія нашого дошкільного закладу. В цьому році дошкільний навчальний заклад очолила новий керівник Кошеленко Марина Олександрівна.
«Орлятко» сьогодні впевнено крокує у майбутнє, маючи надійний фундамент минулого.