Освітні програми, які втілюють у закладі

Освітні програми, які втілюють у закладі:

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.07.2020 № 1/9-394 «Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у  2020/2021 навчальному році»

Для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 12.05.2012 № 615 в групах раннього, молодшого, середнього та старшого віку використовується Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (О.І.Білан за заг. ред. О.В.Низковської), 2017р.

Для реалізації діяльності*:

за освітньою лінією «Особистість дитини» використовуються парціальні програми:

·        «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку / (М.М.Єфименко);

·        «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров`я та безпеки життєдіяльності / (Л.В.Лохвицька);

·        «Шкіряний м'яч» програма і методичні рекомендації з навчання ді-тей старшого дошкільного віку гри у футбол) Дяконова Н.С.

Дроздюк В.І.

за освітньою лінією «Дитина в соціумі»  використовуються парціальні програми:

·        «Скарбничка моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку / (Л.В.Лохвицька);

·        «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку / (І.І.Кичата, Ю.М.Палець);

Для реалізації діяльності спеціалізованих груп використовуються парціальні програми:

- для дітей логопедичної групи:

*Програма розвитку дітей «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» Трофименко Л.І.;

*Програма розвитку дітей «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» Трофименко Л.І.;

- для дітей із затримкою психічного розвитку: Програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років «Віконечко» (за заг.ред. – Сак Т.В.)

Варіативна складова Базового компоненту дошкільної освіти реалізується:

використовується парціальна програма «Шаховими стежинами», програма та методичний посібник з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи / уклад.: В.І.Купрієнко, О.Ю.Ходосенко, О.Д.Сандакова)