Наш колектив

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДНЗ-ДНЗ №27 «Орлятко»

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», адміністрація ДНЗ-ЦРД  приймає на роботу  педагогів, які мають відповідну повну вищу та неповну вищу педагогічну освіту. Педагоги, які не мають фахової освіти, здобувають її  заочно в ВНЗ  та пройшли курсову перепідготовку. Заклад дошкільної освіти повністю укомплектований кадрами.

Підбір і розстановка педагогічних кадрів має велике значення як у роботі з дітьми, так і в роботі колективу в цілому. При комплектації груп педагогічними працівниками намагаємось враховувати психологічну сумісність педагогів, рівень їх професіоналізму, досвід роботи, ділові якості.

Педагогічні кадри за віковими групами закріплюються наказом по дошкільному навчальному закладу на початку року. Адміністрація ДНЗ-ЦРД диференційовано підходить до вихователя-початківця і до досвідченого педагога-майстра, створюючи усі умови для розкриття їх творчого потенціалу. В цілому робота колективу ДНЗ-ЦРД відмічається стабільністю та позитивною результативністю.

Виходячи з підбору кадрів, можна зробити висновок, що в ДНЗ є все, що складає підґрунтя ефективної діяльності закладу, бо творчу дитину може виховати лише творчий педагог.

Специфічна особливість педагогічного колективу ДНЗ полягає в єдності майстерності висококваліфікованих вихователів і перспективних молодих спеціалістів, об’єднанні зусиль педагогічного та обслуговуючого персоналу в розвитку дитини.

З них – 35 педагогів, а саме:

- 1 директор;

- 1 вихователь-методист;

- 1 практичний психолог;

- 2 вчителя-логопеда;

- 1 вчитель-дефектолог;

- 1 практичний психолог;

- 1 музичний керівник;

- 1 інструктор з фізичного виховання;

- 8 вихователів;

- 1 асистент вихователя;

- 1 сестра медична;

- 13 осіб обслуговуючого персоналу.

Завдяки оптимальній розстановці та цілеспрямованому використанню кадрів робота колективу відзначається позитивною результативністю.

Якісний склад педагогічного колективу складає:

-  Освіта повна вища педагогічна – 7 осіб;

- Освіта неповна вища педагогічна – 8 осіб;

За стажем роботи педагоги розподілилися таким чином:

- 10- 20 років – 2 осіб;

+ 20 років –  13 осіб;