Звіт керівника ДНЗ-ЦРД № 27

Звіт директора

комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини №27 «Орлятко»

Кам’янської міської ради

Кошеленко М.О.

за ІІ півріччя 2022 року

Звіт складено на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 №178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю».

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини №27 «Орлятко» Кам’янської міської ради має скорочену назву ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко», знаходиться за адресою:

просп. Наддніпрянський, 5,

м. Кам’янське,

Дніпропетровська обл., 51937,

телефон (+38) 096 553 59 96

е-mail: dnzс[email protected],

сайт: http://dnz27orlenok.klasna.com/

Заклад працює з 28 грудня 1976 року. За планом забудови розрахований на 18 груп (280 місць).

З 2021 року ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко» приймає участь у проєкті  Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Програма розвитку ООН в Україні , Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»  під керівництвом Міністерства регіонального розвитку. Замовник – департамент капітального будівництва. Однак незадовільна ситуація із дотриманням термінів проведення ремонтних робіт не дозволяла утримувати здобувачів освіти в приміщенні ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко».

З 01 серпня 2022 року заклад призупинив освітню діяльність. Департаментом з гуманітарних питань відповідно повноважень була проведена робота по переведенню дітей до інших закладів дошкільної освіти.